Piekiełko Przykwa - strona nieoficjalna

LZS PIEKIEŁKO

PRZYKWA

Ludowy Zespół Sportowy "PIEKIEŁKO" Przykwa zajmuje się propagowaniem zdrowego i aktywnego trybu życia wśród dzieci i młodzieży w ich wychowaniu poprzez uczciwą i zdrową rywalizacje.
Jeśli chcesz tak samo jak my realizować swe marzenia ... dołącz do nas!!!
Jeśli chcesz nas wspomóc ... zapraszamy do współpracy!!!
Wiedz, że to wszystko jest w słusznej sprawie!!!

Brak aktywnych ankiet.

BANERY

Zostań Naszym Partnerem!!!

Zarząd oraz wszyscy członkowie i sympatycy Ludowego Zespołu Sportowego Piekiełko Przykwa, pragną z całego serca podziękować Wszystkim osobą, instytucja i firmom, które swoja pomocą i otwartością, przyczyniają się do rozwoju sportu w naszej miejscowości i gminie.
Głęboko wierzymy, że praca z młodzieżą daję ogromna satysfakcje i jest wspaniałą inwestycja naszego społeczeństwa.

Wspomóż Klub, poczuj że występujesz w słusznej sprawie, daj szanse dzieciom i młodzieży aktywnie spędzać czas i podnosić swoje umiejętności!

Zostań naszym partnerem! Dialog, współpraca, wymiana informacji, różnice zdań - to motor postępu!

Jeśli chcesz nas wspomóc finansowo, prosimy o dokonanie wpłaty, darowizny na nasze konto Klubowe:

53 8724 1028 2003 2809 4184 0001

Bank Spółdzielczy w Rykach Oddział w Kłoczewie.

LZS PIEKIEŁKO PRZYKWA
08 - 550 Kłoczew
Przykwa 1

NIP:  5060086249
REGON:  060484994
Forma prawna: stowarzyszenie
Numer w Rejestrze: 36

e-mail: piekielkoprzykwa@op.pl
strona: www.piekielkoprzykwa.futbolowo.pl

tel: 781222123 --> Michał
tel: 726807879 --> Marcin
tel: 669374284 --> Tomek

Będziemy wdzięczni za każda nawet najdrobniejsza pomoc!

Wspierając nas, pomożesz nam w propagowaniu zdrowego i aktywnego trybu życia wśród dzieci i młodzieży w ich wychowaniu poprzez uczciwą, sportową rywalizacje. W dzisiejszych, pełnych agresji czasach ma to szczególnie istotne znaczenie. Sport jako jedna z nielicznych dziedzin życia wolny jest od przemocy,nałogów, alkoholu, narkotyków czy innych używek.

Przygoda ze sportem nie rozpoczyna się na światowych stadionach. Ma swój początek na szkolnych boiskach a czasami domowych podwórkach. Stwarzając warunki do uprawiania sportu wszystkim dzieciom i młodzieży mamy szanse nie przegapić prawdziwych talentów.

W jaki sposób możesz na pomóc?

Może to być wsparcie rzeczowe w postaci wyposażenia treningowego, strojów sportowych, piłek (te są wyjątkowo eksploatowane), nagród i upominków dla dzieci i młodzieży uczestniczących w rozgrywkach, zawodach, turniejach i imprezach sportowych, lub finansowanie poprzez pomoc w pokryciu kosztów organizacji obozów sportowych, wyjazdów na mecze, zakupu napojów dla zawodników, oraz wynajęcia Hali Sportowej i wyjazdów na Basen dla sportowców oraz wielu innych bieżących wydatków.

Co oferujemy w zamian za pomoc?

Mamy wiele nowych pomysłów, które chcielibyśmy wdrożyć, jednak są one ograniczone skromnymi środkami finansowymi jakimi dysponujemy. Stąd tez kierujemy naszą propozycję do Państwa. Wierzymy, że spodka się ona ze zrozumieniem i ciepłym przyjęciem.

W zamian za wsparcie finansowe lub rzeczowe Klubu, możemy zaoferować Państwu:

- certyfikat z podziękowaniami za wsparcie Klubu

- umieszczenie informacji o sponsorze na internetowej stronie Klubu

- reklamę w formie plansz, plakatów, napisów umieszczonych na stadionie podczas zawodów sportowych, napisów na strojach sportowych

- podawanie informacji o sponsorach w czasie odbywanych imprez sportowych czy organizowanych przez klub turniejach

- promocje firmy w relacjach prasowych (prasa lokalna i regionalna)

- inne po uzgodnieniu zainteresowanych stron

Kto i jak zarządza darowanymi środkami?

Wszystkimi otrzymanymi i darowanymi środkami finansowymi jak i rzeczowymi rozporządza Zarząd LZS Piekiełko Przykwa. Pieniądze przeznaczone są wyłącznie na cele statutowe Klubu, głównie na:

- wyjazdy zawodników na zawody, turnieje i imprezy sportowe,

- opłaty z tytułu udziału w rozgrywkach i turniejach

- zakupu reprezentacyjnych strojów sportowych

- dofinansowanie wyjazdów młodych sportowców na obozy szkoleniowo - rekreacyjne

- zatrudnienie trenera - opiekuna

Jeśli jesteś zainteresowany przedstawiona oferta skontaktuj się z Klubem!

Zarząd LZS Piekiełko Przykwa

WSPIERAJĄ NAS

pon.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

LKS Skrobów LZS PIEKIEŁKO PRZYKWA
LKS Skrobów 6:1 LZS PIEKIEŁKO PRZYKWA
2018-06-10, 17:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

LKS Skrobów 6:1 LZS PIEKIEŁKO PRZYKWA

11 kolejka UKS Gabaryty Dęblin - LZS Piekiełko Przykwa (07.11.2010r)
Ładowanie...

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. mLoDy1992 0